Contact

Heeft u een vraag of enig ander verzoek aan de Stichting van de Tranen van Van Cooth? Deze kunt u dan richten aan één van de onderstaande personen:

Ons postadres is:
Zandberglaan 40
4818 GL  Breda

Voorzitter Frans Jacobs
voorzitter@detranen.nl

Secretaris Peter Wirken
info@detranen.nl

Penningmeester Ype Zomer
penningmeester@detranen.nl

Sponsoring
sponsoring@detranen.nl

Logistiek en Techniek Peter Marijnissen
06-12203042 of logistiek@detranen.nl

Vergunningen Eelco van Olphen
vergunningen@detranen.nl

Koorbegeleiding Ella Royackers
06-10376926 of koren@detranen.nl

Pers&Publiciteit Adrienne van de Eijnden
06-51558605 of publiciteit@detranen.nl